KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8584047
nr 858 4047
1700-/1800-tal, Signerad VV, Italienskt landskap, Uppklistrad duk, 43x56
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 11 november 2013
kl 20:11:18
9/11 12:26:23
1.900 kr
11/11 18:39:17